PROUD - Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu

PROUD - Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu

platforma pro
rovnoprávnost,
uznání a diverzitu

logo
  • Logo ILGA Europe
  • Logo Open Society Foundations
  • Logo Velvyslanectví USA v Praze
  • Logo LUSH Fresh Handmade Cosmetics

Líbí se vám myšlenky a práce PROUDu? Podpořte nás! Děkujeme všem lidem ochotným vylepšovat život LGBT lidí spolu s námi!

Nákup na e-shopech přes GIVT.CZ 
Nedávno se PROUD stal členem internetové rodiny GIVT a rozšířil tak možnosti financování svých projektů prosazující zájmy LGBT lidí. GIVT vám nejen umožňuje nakoupit online u vašeho oblíbeného prodejce, ale zároveň při nákupu máte také možnost přímo podpořit neziskové organizace. Přitom nezaplatíte ani korunu navíc! Na internetových tránkách GIVTujednoduše najdete webové stránky obchodu, ve kterém chcete nakupovat, a tento nákup spárujete s podporou PROUDu. Z každého vašeho nákupu jde předem dané procento přímo na podporu našich projektů. 

Nejjednodušší cesta: Stáhněte si zde naši aplikaci, díky které při nákupu přes internet už nikdy nezapomenete podpořit PROUD. Pokud si aplikaci nainstalujete, kdykoliv navštívíte e-shop, na kterém je možnost nákupu přes GIVT, aplikace vás na tuto možnost upozorní. 

proud obrazek web

Individuální dárcovství
Cesta, jak podpořit PROUD coby jednotlivec. Finanční podpora může být buď jednorázová, nebo pravidelná (například převodem z účtu). I malá částka (například 100 Kč měsíčně) pomůže udržet a rozvíjet činnost PROUDu. Největší přínos má pomoc, která je pravidelná a dlouhodobá. Na dary ve vyšší hodnotě poskytujeme dárcovskou smlouvu. Individuální dárci si mohou dar odečíst od daňového základu. Stačí, když nám napíší své kontakty buď do poznámky u bankovního převodu, nebo je pošlou emailem.

Finanční dary můžete zasílat na náš bankovní účet 2500139286/2010 u Fio banky nebo nás podpořit přes portál darujme.cz přes odkaz výše.

Firemní dárcovství
Velice si ceníme podpory ze strany firem. Pro firemní dárce platí podobná pravidla jako u individuálního dárcovství – část daru si může společnost odečíst ze základu daně. Dárcovství s možným podepsáním dárcovské smlouvy je také možno realizovat prostřednictvím našeho bankovního účtu. Uvítáme i věcné dary, které využijeme při akcích PROUDu. Pro bližší informace k dárcovství pište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

FaLang translation system by Faboba