PROUD - Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu

PROUD - Platforma pro rovnoprávnost, uznání a diverzitu

platforma pro
rovnoprávnost,
uznání a diverzitu

logo
  • Logo ILGA Europe
  • Logo Open Society Foundations
  • Logo Velvyslanectví USA v Praze
  • Logo LUSH Fresh Handmade Cosmetics

Ve svých řadách uvítáme každého či každou (bez rozdílu sexuální či genderové identity a orientace, ovšem s min. věkem 15 let), pokud souhlasí se stanovami a cíli sdružení a chtějí se aktivně podílet na činnosti sdružení v rámci svých možností.

V rámci PROUDu aktuálně funguje několik pracovních skupin (legislativní a lobbying, vzdělávací a osvětová, fundraising, senoři a stárnutí, trans*) jichž můžete být členem/členkou a podílet se na realizaci dílčích projektů.

Činnost ve sdružení není honorováno, pokud nebudou na realizaci dílčích aktivit a projektů získány finance z cizích zdrojů, např. granty. Rozhodnutím Výkonné rady se stanovuje roční členský poplatek  na 1000,- Kč.

Organizace jako takové, které by se chtěly stát součástí PROUDu mají samozřejmě také dveře (i okna) otevřené. Jejich členové a členky se pak mohou účastnit činností PROUDu, do rozhodování na Valné hromadě pak organizace deleguje jednu osobu ze svých řad, která se může také stát členem/členkou orgánů PROUDu. Organizace, která bude kolektivním členem PROUDu, si samozřejmě zachová svou subjektivitu.

Pro další informace nahlédněte do našich Stanov. V případě zájmu o členství se můžete informovat při nějakém osobním setkání, nebo přímo odeslat přihlášku na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. O členství rozhoduje výkonná rada – pokud vás neznáme (např. z předešlé spolupráce), můžeme si vyžádat další informace, domluvit osobní setkání, nebo se zajímat o nějaké reference o vás (např. od členů/členek PROUDu).

 

FaLang translation system by Faboba